Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Anna Jurksztowicz, wokalistka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Anna Jurksztowicz - wokalistka jazzowa, piosenkarka, także producentka muzyczna i autorka piosenek. Królowa polskiej piosenki filmowej i serialowej.

 • Gość Radia Pogoda: Rena Rolska, piosenkarka i aktorka estradowa

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Rena Rolska - polska piosenkarka i aktorka estradowa. Wylansowała takie przeboje jak "Nie oczekuję dziś nikogo", "Serce na śniegu" czy "Hej Piotr!".

 • Gość Radia Pogoda: Stenia Kozłowska, piosenkarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Stenia Kozłowska - słynna polska piosenkarka, która koncertując zjeździła cały świat.

 • Gość Radia Pogoda: Agnieszka Rylik, pięściarka

  Agnieszka Rylik-najbardziej utytułowana polska pięściarska, mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. W wywiadzie opowiada o drodze na szczyt, porażkach, walce ze sobą i o sile kobiecości, a także o tym, kiedy tak naprawdę możemy wszystko?

 • Gość Radia Pogoda: Marta Klubowicz, aktorka

  Niezapomniana Ania Zawadzka z "Tulipana" i Dorota Wanat z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", a także Amelka Raczyńska z filmu "Dziewczęta z Nowolipek". Dlaczego u szczytu kariery wyjechała do Austrii? Jak wspomina swoje pierwsze kroki w zawodzie? Jak radziła sobie z ogromną popularnością?

 • Gość Radia Pogoda: Danuta Błażejczyk, piosenkarka

  Oryginalna artystka z niesamowitą energią o ciekawej barwie głosu, z niebanalnym repertuarem. Zapraszamy na rozmowę o dzieciństwie, o tym dlaczego Janis Joplin sprawiła, że myślała już tylko o śpiewaniu, o przyjaźni z Danutą Rinn i o tym, co w życiu jest najważniejsze!

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA