Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

  • 10 ciekawostek o Johnie Lennonie!

    9 października 1940 r. w Liverpoolu urodził się brytyjski muzyk, 1/4 zespołu The Beatles oraz jedna z największych legend muzyki wszech czasów - John Lennon. Aby uczcić pamięć o piosenkarzu przygotowaliśmy 10 ciekawostek na jego temat, o których Państwo najprawdopodobniej nigdy nie słyszeliście!

  • Gość Radia Pogoda: Zdzisława Sośnicka

    Gościem Anny Stachowskiej była Zdzisława Sośnicka -piosenkarka, kompozytorka i dyrygentka. Artystka opowiedziała o tym jak poznała Romualda Lipko, jak powstała piosenka "Z Tobą chce oglądać świat" i dlaczego wybrała dom, a nie życie w trasie

  • Gość Radia Pogoda: Kacper Kuszewski

    Gościem Anny Stachowskiej był Kacper Kuszewski - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy a także wokalista.

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA