Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Agnieszka Rylik, pięściarka

  Agnieszka Rylik-najbardziej utytułowana polska pięściarska, mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. W wywiadzie opowiada o drodze na szczyt, porażkach, walce ze sobą i o sile kobiecości, a także o tym, kiedy tak naprawdę możemy wszystko?

 • Gość Radia Pogoda: Marta Klubowicz, aktorka

  Niezapomniana Ania Zawadzka z "Tulipana" i Dorota Wanat z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", a także Amelka Raczyńska z filmu "Dziewczęta z Nowolipek". Dlaczego u szczytu kariery wyjechała do Austrii? Jak wspomina swoje pierwsze kroki w zawodzie? Jak radziła sobie z ogromną popularnością?

 • Gość Radia Pogoda: Danuta Błażejczyk, piosenkarka

  Oryginalna artystka z niesamowitą energią o ciekawej barwie głosu, z niebanalnym repertuarem. Zapraszamy na rozmowę o dzieciństwie, o tym dlaczego Janis Joplin sprawiła, że myślała już tylko o śpiewaniu, o przyjaźni z Danutą Rinn i o tym, co w życiu jest najważniejsze!

 • Gość Radia Pogoda: Maciej Zień, projektant

  Jaki jest tak naprawdę Maciej Zień?... O tym mogą się przekonać Państwo słuchając wywiadu... zabierzemy Państwa w krainę mody, projektów, ale także codzienności.

 • Gość Radia Pogoda: Maciej Orłoś, dziennikarz

  Niedawno udzielił pierwszy raz w życiu ślubu Młodej Parze. Dlaczego wybrał życie poza telewizją? Jak czuje się jako dziennikarz nowych mediów i influencer? Jak czuł się w stroju superbohatera, w którym można było zobaczyć go ostatnio na mieście? I o jakim wywiadzie pamięta do dzisiaj?...O tym między innymi mogą posłuchać Państwo w wywiadzie.

 • Gość Radia Pogoda: Daria Widawska, aktorka

  Radio Pogoda odwiedziła aktorka teatralna, serialowa oraz filmowa - Daria Widawska. Jest Kaszubką, która słynie z temperamentu, a życiowej energii mogłoby jej pozazdrościć wielu. W życiu jest pedantką, o duszy harcerki. W wywiadzie mogą Państwo posłuchać o sile codzienności, przyjaźni i początkach w zawodzie.

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA