Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Wieczór autorski w Radiu Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Piątek, 22:00 - 23:00
Wieczór autorski w Radiu Pogoda to spotkania z wyjątkowymi artystami, pisarzami, kompozytorami.

Program powstaje we współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Wieczór autorski

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Agnieszka Cegielska, dziennikarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Agnieszka Cegielska - dziennikarka związana z telewizją TVN, gdzie w programie Dzień Dobry Tvn prowadzi cykl -"Naturalnie".

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Czerwone Gitary

  Gośćmi Anny Stachowskiej i Radia Pogoda byli członkowie zespołu Czerwone Gitary w składzie: Jerzy Skrzypczyk - wokalista, perkusista, lider z zespołem związany od początku czyli od 55 lat i Arkadiusz Wiśniewski - wokalista, basista, kompozytor, w zespole od 17 lat.

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Bartosz Żurawiecki, kulturoznawca

  Gościem Łukasza Szaciłowskiego i Radia Pogoda był Bartosz Żurawiecki - polski kulturoznawca, dziennikarz, krytyk filmowy, pisarz i felietonista.

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Marek Fijałkowski, muzyk

  Marek Fijałkowski to muzyk grający na perkusji i trąbce, autor tekstów i muzyki, wokalista związany z grupami "Arianie" i "Homo Homini", człowiek renesansu! Czy rozmowę zdominowała muzyka i wspomnienia?

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Anna Rusowicz, piosenkarka

  Gościem Radia Pogoda była Anna Rusowicz wokalistka, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim artystka, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60-tych i 70-tych. Jest córką muzyków zespołu Niebiesko-Czarni: Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Parę dni temu ukazała się jej najnowsza płyta "Przebudzenie". Tym razem Ania Rusowicz swój album wyprodukowała sama, jest również autorką tekstów i muzyki. Co było inspiracją do powstania płyty "Przebudzenie"? Jaka drogę przebyła, by spełnić swoje marzenia? I czemu jest najbardziej wierna?

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Zygmunt Sieradzki, autor

  Gościem Radia Pogoda był Zygmunt Sieradzki, syn Wandy Sieradzkiej. Na co dzień jest wykładowcą oraz specjalistą ds. marketingu. W wywiadzie opowiada o książce swojego autorstwa "Nie płacz, kiedy odjadę - Historie rodzinne".

PODCASTY - Wieczór autorski w Radiu Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA