Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Anna Jurksztowicz, wokalistka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Anna Jurksztowicz - wokalistka jazzowa, piosenkarka, także producentka muzyczna i autorka piosenek. Królowa polskiej piosenki filmowej i serialowej.

 • Gość Radia Pogoda: Rena Rolska, piosenkarka i aktorka estradowa

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Rena Rolska - polska piosenkarka i aktorka estradowa. Wylansowała takie przeboje jak "Nie oczekuję dziś nikogo", "Serce na śniegu" czy "Hej Piotr!".

 • Gość Radia Pogoda: Stenia Kozłowska, piosenkarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Stenia Kozłowska - słynna polska piosenkarka, która koncertując zjeździła cały świat.

 • Gość Radia Pogoda: Agnieszka Rylik, pięściarka

  Agnieszka Rylik-najbardziej utytułowana polska pięściarska, mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. W wywiadzie opowiada o drodze na szczyt, porażkach, walce ze sobą i o sile kobiecości, a także o tym, kiedy tak naprawdę możemy wszystko?

 • Gość Radia Pogoda: Marta Klubowicz, aktorka

  Niezapomniana Ania Zawadzka z "Tulipana" i Dorota Wanat z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", a także Amelka Raczyńska z filmu "Dziewczęta z Nowolipek". Dlaczego u szczytu kariery wyjechała do Austrii? Jak wspomina swoje pierwsze kroki w zawodzie? Jak radziła sobie z ogromną popularnością?

 • Gość Radia Pogoda: Danuta Błażejczyk, piosenkarka

  Oryginalna artystka z niesamowitą energią o ciekawej barwie głosu, z niebanalnym repertuarem. Zapraszamy na rozmowę o dzieciństwie, o tym dlaczego Janis Joplin sprawiła, że myślała już tylko o śpiewaniu, o przyjaźni z Danutą Rinn i o tym, co w życiu jest najważniejsze!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA